wystawy czasowe i ważniejsze wydarzenia w Galerii Antoniego Rząsy

1987

Marek Szala, grafika i rysunek
Bronisław Krzysztof, rzeźba
Zofia Fortecka i Małgorzata Butkiewicz, malarstwo na szkle

1988

Maciej Majewski, grafika i malarstwo
Juliusz Sokołowski, fotografia

1989

Władek Klamerus, Sztuka z plecaka, rzeźby i rysunki
Tomasz Maniewski, Portrety, grafika
Marek Popławski, malarstwo

1990

Marek Szala i uczniowie

1991

Założenie Fundacji im. Antoniego Rząsy

1992

Stanisław Cukier, rzeźba
Lech Żurkowski, grafika
Lukasz Kieferling, ceramika
Alicja Bizon- Żebrowska,
Karolina Bazydło
Karol Cudziłło, Hubert Czerepok, Kamil Kuskowski – uczniowie PLSP im. A. Kenara

1993

Piotr Pańkowski, malarstwo i drzeworyt
Karol Gąsienica-Szostak, rysunek
Marek Szala, grafika i rzeźba
Małgorzata Sakaus, rysunek
Lech Żurkowski, grafika
Małgorzata Rosińska
Drewno – wystawa zbiorowa

1994

Paweł Żak, fotografia
Ryszard Suchanek, fotografia
Małgorzata Sakałus, obrazy i rysunki
Władek Klamerus, wystawa pośmiertna, ze zdjęciami Juliusza Sokołowskiego
Jarosław Hulbój, instalacja

1995

Krzysztof Kokoryn, Artur Winiarski, malarstwo
Marek Sienkiewicz, Toruńsko Fajumska, instalacja
Małgorzata Sakałus-Kokoryn, ceramika, rysunek, malarstwo

1996

Ewa Ross, Zmartwychwstanie, rzeźba
Ron Kowalke, malarstwo
Laureaci III Biennale Rzeźby Nieprofesjonalnej im. Antoniego Rząsy
Maciej Rysula, fotografia

1997

Cykl wystaw uczniów i absolwentów PLSP im. A. Kenara prowadzony przez Jarosława Hulbója:
Wawrzek Sawicki, …piąty kolor tęczy, czyli rozpadu ciąg dalszy, malarstwo
Maciej Hojda Transmissio, grafika
Joanna Dziedzic, malarstwo
Jacek Kowalski, koncert, akompaniament Joanna Słowińska i Jacek Hałas

1998

Piotr Parda Instrumenty
Piotr Zabłocki, fotografia
Laureaci IV Biennale Rzeźby Nieprofesjonalnej im. Antoniego Rząsy
Grupa My, Kamil Kuskowski,Wawrzek Sawicki, Marcin Nowak,
Lech Żurkowski, grafika
rezydencja artystyczna – Marek Sobczyk i Jarosław Modzelewski malują wspólnie
4 obrazy
Marek Jonya Kowalski, fotografia

1999

Artyści współpracujący z Wydawnictwem Volans
Cykl wystaw uczniów Jarosława Hulbója.
Rafał Bojdys , malarstwo
Uczniowie PLSP im. Antoniego Kenara: Krzysztof Krzysztof

2000

Maciej Rysula, fotografia, wystawa w trzecią rocznice śmierci
Laureaci V Biennale Rzeźby Nieprofesjonalnej im. Antoniego Rząsy
Virginia Micuci, instalacja
Dorota Rapacz, rzeźba
Jakub Jakubowski, instalacja

2001

Robert Huk, fotografia
Jan Mioduszewski Sen Architekta, malarstwo
Miro Csolle, Milan Titel, Urszula Sobiecka, obiekty
Anna Łukawiecka i Marek Kasprzyk, fotografia
Krzysztof Kokoryn, Gąszcze, malarstwo
Vlepki, komisarz wystawy Jędrzej Sokołowki
Anna Bauer, malarstwo
Zofia Biziuk Kubicka, Jan Mitas Kubicki, rzeźba

2002

Festiwal Fotogafii Czarno –Białej, Latarnik: Mikołaj Grynberg, Iwona Grodzka, Agata Pietroń, Juliusz Sokołowski, Jędrzej Sokołowski.
warsztaty plastyczne w SLO, Przedmioty i nadinterpretacje, prowadzący Jarosław Hulbój
Czesław Podleśny Ecce Homo
Laureaci VI Biennale Rzeźby Nieprofesjonalnej im. Antoniego Rząsy
Blanka Łątka, Grafika
Krzysztof Jabłonowski, Fotografia
Urszula Kenar Scenograf
Robo Kocan, Tiene Duchov, Fotografia.

2003

Łukasz Kieferling, Falsyfikaty, rzeźba
Wystawa Katarzyna Myśliwskiej Sienkowskiej, malarki z Sopotu
Mały Festiwal Fotografii Czarno -Białej, PAKT, Tomasz Mielech, Wojciech Zawadzki/ organizator Galeria Antoniego Rząsy i Latarnik.pl
Andrzej Kramarz, fotografia – Coś Tam, pokaz multimedialny

2004

Laureaci VII Biennale Rzeźby Nieprofesjonalnej im. Antoniego Rząsy
Andrzej Kramarz, Morze Czarne, fotografia

2005

Anna Winkler, Romano Atmo, fotografia

2006

Laureaci VIII Biennale Rzeźby Nieprofesjonalnej im. Antoniego Rząsy
Łukasz Skąpski, Maszyny, Fotografia

2007

Andrius Surgailis, Wilno z dachu, fotografia

2008

Laureaci IX Biennale Rzeźby Nieprofesjonalnej im. Antoniego Rząsy

2009

Antoni Rząsa- szkice
Jurij Kovalchyk, Lwów/ Ukraina – fotografia / emulsjografia/

2010

Antoni Rząsa, rzeźby niedokończone, wystawa zorganizowana w 30. rocznicę śmierci Antoniego Rząsy
Koncert Joanna Słowińska, Jan Słowiński, Jarosław Bester
Laureaci X Biennale Rzeźby Nieprofesjonalnej im. Antoniego Rząsy
Józek Nowak, Młodzież, rzeźba, https://www.youtube.com/watch?v=yuHKtTzt4jo

2011

O.Hieronim St. Kreis, Spotkania, Haiku i Ikebana
Scena A3, spektakl Lament,
Zołikucjedydmasifszerzy, Patryk Knapczyk, Tomasz Wiktor, Władysław Markowski, malarstwo, obiekty

2012

Laureaci XI Biennale Rzeźby Nieprofesjonalnej im. Antoniego Rząsy
Tadeusz Brzozowski, malarstwo, Wspomnienie Tadeusza Brzozowskiego, wystawa i spotkanie.
Zołikucjedydmasifszerzy – Patryk Knapczyk, Tomasz Wiktor i Władysław Markowski

2013

Ireneusz Bęc, Chorągwie, malarstwo
Yaro Kupco, Drogami Zadumy, fotografia
Julo Klamerus, Renowacje, malarstwo, rzeźba
Władysław Klamerus, pokaz dla rodziny, org. Krystyna Lec

2014

Agnieszka Zalotyńska, Rekreacja, grafika
Laureaci XII Biennale Rzeźby Nieprofesjonalnej im. Antoniego Rząsy
Wiśnickie Inspiracje – poplenerowa wystawa uczniów i nauczycieli szkół plastycznych, fotografia/ cyjanotypia

2015

Magda Ciszewska Rząsa, Parc de Saint Cloud, fotografia

2016

Zakopane Wild Art, A co ty tem robisz? polsko – niemiecka wystawa zbiorowa
Katja Wickert, Marko Leckzut, Philip Weiger, Tobi De Loe, Przemysław Wańczyk, Max Podleśny, Urszula Kozak, Edyta Hul, Jasiek Krzysztof Jr., Krzysztof Burdzy i Julia Frys

Laureaci XIII Biennale Rzeźby Nieprofesjonalnej im. Antoniego Rząsy

Ania i Jacek Winkler Ojciec i córka, fotografia, Wystawa towarzysząca Festiwalowi Spotkania z Filmem Górskim
Agata Jóźwiak, Jesienna Noc. Jesienny Dzień. Malarstwo

2017

Stanisław Słowiński , Solo, koncert skrzypcowy
Artur Winiarski, Motywy Postsowieckie, malarstwo,
https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=PCUYicIcMwE
Maciek Rysula, zdjęcia, wystawa zorganizowana w 30. rocznicę śmierci.

2017 © Galeria Antoniego Rząsy